30, Dub 2018
Prapodivné herní simulátory

Herní simulátory se odjakživa těšily velké oblibě, protože zprostředkovávaly hráči velmi reálný zážitek. I přesto se však najdou i takové simulátory, u jejichž hraní si jen říkáte: Co to sakra hraju? Pojďme se podívat na tituly, u kterých vývojáři hodně popustili uzdu své fantazii.

Goat Simulátor

Simulátor, ve kterém se vtělíte do poměrně dost brutální kozičky, se kterou budete likvidovat vše co vám přijde pod kopýtko. Ve své podstatě se tak ani o simulátor nejedná, protože podobnou kozu na světě jen tak nenajdete. I přesto se však hra těší celosvětově velké oblibě. A důvod? Je naprosto ujetá. S kozou zde můžete děla všechno možné, létat, jezdit na kole, a především se nechat šokovat naprosto neuvěřitelným prostředím.

Who´s Your Daddy?

Přemýšleli jste o tom, jaké je to být rodičem? Tento simulátor se vám to snaží ukázat a přesvědčit vás, že bez dětí je život mnohem jednodušší. Hra pro dva hráče, kdy jeden hraje za tatínka, a druhý za super rychlé a ošklivé nemluvně, spočívá ve snaze nemluvněte spáchat sebevraždu. Prostředků na to má po celém domě dostatek a tak se musí tatínek nemálo otáčet, aby udržel prcka při životě, než dorazí mamka.

Surgery Simulator

Pokud bylo vaším sne stát se chirurgem, ale tento sen skončil s oznámením o nepřijetí v dopise od univerzity, pak nevěště hlavu. Pořádně se někomu pohrabat v bříšku můžete i prostřednictvím tohoto simulátoru, který vám přináší poměrně věrohodně operace, kterých je zde celkem osm. O svého pacienta musíte skutečně pečovat, hlídat jeho životní funkce a provést operaci co nejrychleji.

Envivo Bear 2010

Medvěd na tripu. Jinak snad ani nedokážeme tuto šílenost popsat. Stejně jako v Goat Simulátoru i tady se ocitnete v kůži zvířete, kterým je tentokráte medvěd. S ním budete jezdit po lese a sbírat zásoby na zimu.