Train Conductor: zahrajte si na strojvedoucího

Dnes se podíváme na hru Train Conductor, tedy na hru určenou pro mobilní zařízení pracující na bázi operačního systému iOS a Android. Jedna se o rychlou postřehovku, která na první pohled nevypadá kdo ví jak chytlavé, ale jakmile dostanete do cílového stanoviště několik prvních vláčků, nebuďte dále chtít dělat nic jiného.

Váš úkol je jednoduchý musíte bezpečně přepravit vláčky z bodu A do bodu B spolu s jejich nákladem, aniž by se vzájemně srazili. Každý z vlaků má svou vlastní barvu a musí najet na kolej se stejnou barvou. Velmi brzy se vám začnou vlaky nejrůznějším způsobem křížit a vy budete mít co dělat aby nedošlo k její z kolizi. Pokud dojde, přijdete o nejrůznější bonusy a hlavně pro vás dané kolo nadobro skončí.

Jednotlivá evropská města vám navíc přinášejí nové a nové železniční uzle a vše se stává postupně více a více náročnější. Ovšem nová města vás doslova lákají. Vše navíc zpestřují nejrůznější úkoly a výzvy, za jejichž plnění budete dostávat zajímavé odměny. Mezi ty patří i speciální železniční pražce společně s kolejemi. Právě jejich skládáním si budete rozšiřovat svou železniční síť i do dalších měst, ve kterých naleznete nové úkoly, nové vlaky a především nové mapy, které prověří váš postřeh a schopnost reakce.

Hra přináší možnost díky mikrotransakcím značně uspíšit svůj postup ve hře a nakoupit si pro své vláčky i nové skiny. My vám však doporučujeme hrát hru poctivě a neutrácet zbytečně peníze. Pokud tedy hledáte hru, která vás zabaví při čekání v čekárnách, na zastávkách nebo během přestávek, rozhodne vám tuto hru doporučujeme!