MMO RPG mlátička, to je Absolver

Je to až z podivem, ale pokud porovnáme tituly, které frčeli před patnácti až dvaceti lety a ty které frčí dnes, tak zjistíme, že se chutě hráčů dost razantně změnily. Zatímco dříve jsme nejradši hráli Tekkena nebo Mortal Combat, dnes se po mlátičkách nikdo ani neohlédne.

Ovšem to není tak úplně pravda, tedy minimálně v případě studia Sloclap, které momentálně pracuje na vývoje hry Absolver. Bude se jednat o MMO RPG mlátičku, která dovolí hráči vytvořit si vysoce individualizovanou postavu. Vše je dobře viditelné v nejnovějším traileru, ze kterého nám spadla brada. Hra by měla vyjít 29. srpna a bude k dispozici jak na konzolích, tak také na počítačích.

Hráčům se díky Absolveru dostane do rukou zcela specifické MMO s RPG prvky, ve kterém si budou moci vytvořit individualizovaného avatara ovládajícího mix svých vlastních technik. Ve hře půjde především o souboje tváří v tvář, který bude podobný tomu, jaký známe ze hry For Honor. Rozdílem však bude to, že zde si budete moci svou postavu vyladit do posledního detailu. Umožní vám to především široká paleta pohybů, zbraní a vybavení postavy.

Díky velmi hluboké individualizaci je každý hráč naprosto nevyzpytatelný a vy do poslední chvíle nevíte, jakou strategii na něm budete muset používat. To je to co je na této hře tak jedinečné. Platí to navíc i pro vás. Vašeho avatara budete učit nejrůznějším chvatům a kopům, které budete skládat do komb, ze kterých pro vás budou plynout bonusy.

Celkově si budete moci vybírat ze čtyř hlavních bojových stylů, které pod sebou mají další a další kategorie. Každý ze stylů má své klady a zápory. Podívejte se na trailer, a celý mechanismus hry ihned pochopíte.