20, Čvc 2018
Podzimní pařby

Léto běží na plné obrátky a s ním určitě i velká prázdninová zábava. Ať už jí trávíte u monitorů, televizí nebo venku, rozhodně vás bude zajímat na jaké velké pecky se můžeme těšit během podzimu.

Battlefield V

COD se opět vrací do scifi-fi, ale Battlefieldu se v historických událostech zalíbilo a tak připravuje další dějepisný výlet, tentokráte do druhé světové války. Nebudeme však svědky notoricky známých bitev, ale podíváme se na trochu méně známé události. Jedna z příběhových linek tak bude sledovat ženu z Norska, která zachraňuje svou rodinu. Očekáváme obrovské množství velkých map, zajímavé módy Operace a neměl by prý chybět ani battle royale mód.

Red Dead Redemption 2

Pokud si potrpíte na western, pak se vám bude toto rozhodně líbit! Pokračování úspěšného Red Dead Redemption. Bude se jednat o prequel k prvnímu dílu, takže potkáme několik známých osob. Hlavní prim zde bude opět hrát příběh, který bude základním pilířem celé hry. Zatím víme pouze o single-playeru, ale vyloučen není ani multiplayer. Prozatím je potvrzena jen verze na Xbox a PS. Doufejme však, že se dočkáme také verze na PC.

Assasin´s Creed Odyssey

Druhý díl ze starověké série nájemných zabijáků nás zavede do starověkého Řecka, po kterém se budeme plavit na své lodi, se svou věrnou posádkou po jednotlivých ostrovech Egejského moře a bude objevovat tajemství ukrytá na těchto místech. O moc se zde budou přetahovat dvě frakce a to Sparta a Atheny a bude jen na vás, ke komu se z nich dáte, či zda budete zcela nestranní. Na výběr budete mít mezi hlavním ženským nebo mužských charakterem a budete se moci odívat do nejrůznějších zbrojí a oděvů. Své slovo zde navíc bude mít také starořecká mytologie.