Kingdom Come a jeho oficiální turistická příručka

O hře Kingdom Come je všeobecně známo, že se inspirovala reálným prostřdím Posázaví. Ve hře tak můžeme naleznout reálná místa, budovy a také postavy. A nyní si po nich můžete udělat výlet i ve skutečném světě.

Po stopách Kingdom Come

K dispozici je totiž brožura s mapou, podle které mohou turisté jednotlivá místa navštěvovat. Díky tomu, že hra slaví velký úspěch nejen u nás, ale také v zahraničí, se do této oblasti začíná hrnout skutečně velké množství turistů, kteří chtějí jim známá místa navštívit.

„Od svého spuštění slaví hra úspěchy nejen u věrných fanoušků, ale doslova po celém světě. Posázaví, hlavní dějiště příběhu, se tak stalo populární destinací, kam se příznivci Jindřichova putování vydávají na vlastní oči prozkoumat působivou architekturu i malebnou krajinu,“ říká Markéta Wernerová, ředitelka Středočeské centrály cestovního ruchu, která brožuru připravila.

Průvodce vychází v češtině i angličtině a tištěnou verzi si je možné zdarma vyzvednout v TIC Středočeského kraje v Husově 21, Praha 1, nebo si jí stáhnout v digitální podobě zde.

A pokud se vám přeci jen nechce zvedat, můžete se na ona místa podívat alespoň virtuálně a to prostřednictvím některého z fanouškovských videí na youtube, kteří tento výlet již podnikly a nalezená místa a budovy porovnávají. To mimochodem udělal již dříve i Dan Vávra na Facebooku prostřednictvím skutečně bohaté galerie.

Tak neseďte doma a vydejte se po stopách Jindřicha, se kterým začněte objevovat.