Cyberpunku 2077 bude obsahovat nahotinky

Cyberpunk 2077 je velmi očekávaným titulem, který by měl obsahovat také necenzurovanou nahotu. Ta  je prý účelová a měla by dotvářet celkovou atmosféru daných úkolů, lokací či scén.

Novinka plná očekávání

CD Projekt RED nedávno představil demo své novinky jménem Cyberpunk 2077 a gameplay vypadal naprosto úžasně. Herní svět nabízí obrovské množství obsahu, které vytváří prostor pro nejrůznějších aktivity. A v některých z nich se bude objevovat i nahota.

“Nahota je pro nás velice důležitá z jednoho prostého důvodu. Tohle je Cyberpunk. Lidé si tělo mění podle vlastní libosti přidáváním umělých částí. Takže tělo už není něco svatého. A protože lidé svá těla mění, ztrácejí s nimi spojení. A přesně proto musíme v některých případech prostě využít nahých scén,” řekl k odhaleným tělům ve hře Adam Badowski, který vývoj vede.

Právě nahá těla ve hře rozvířila velké množství diskusí, poté co vývojáři ukázali demo, kde byli intimní části rozostřeny, aby se předešlo neadekvátním reakcím publika. Plná hra by však měla nahotu přinést v plné míře a bez jakýchkoliv cenzurovaných scén.

Nahota bude zastoupena v hojné míře

Odhalená těla budou přítomna i v misích. Jedna z nich se například týká honu lovců lidí, kteří unesou jednu ženu, aby její tělo rozprodali. V misi jí pak nalezneme naloženou v kádi s ledem, a její tělo bude vystaveno tak, jak jej příroda stvořila. Pokud by se tak prý nestalo, celá scenérie by byla cenzurou narušená a hráč by měl zkažený zážitek.

Nahoty se CD Projekt Red rozhodně nebojí. Vidět jsme jí mohli například v Zaklínači 3. V tomto případě pak bude ovšem nahota hrát mnohem podstatnější roli.

Jak víme z minulosti, CD projekt RED se nahoty rozhodně bojí. Dokázal to například v posledním zaklínači, kde jsme mohli vidět odhalená ňadra téměř na každém kroku.