3, Led 2019
Herec Jack Black se pouští do youtube kariéry

Herce Jacka Blacka asi netřeba blíže představovat. Posledním velkým filmem ve kterém zazářil bylo pokračování legendárního Jumanji. Ovšem nyní nás s nám čeká trochu jiná divočina.

Black na scénu

Tento známý herec si totiž vytvořil youtube kanál s tím, že se stane lepším než například známý Ninja či PewDiePie. A zatím to nevypadá vůbec nereálně, protože ještě neukázal skoro vůbec nic a už má přes dva miliony odběratelů.

Ve svém prvním videu představil svůj kanál, který ponese název Jablinski Games. Krátké představení láká diváky na sledování nových videí. Od zveřejnění před dvěma týdny se Jack Black dočkal velkých čísel a skutečně to nyní vypadá, že by se mohl dočkat velké YouTube kariéry za velmi krátkou dobu.

<iframe width=“630″ height=“354″ src=“https://www.youtube.com/embed/9fKpbTcAk1E“ frameborder=“0″ allow=“accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture“ allowfullscreen></iframe>

Rekordní počet diváků?

Podle některých analytiků by mohl mít za půl roku až miliardu odběratelů, což je velmi odvážný odhad, ale na druhou stranu, proč ne. Black má totiž velmi vytříbený a trochu šílený humor, který diváky baví a pokud to promixuje se zajímavým obsahem, miliarda je dost reálná.