31, Bře 2022
Potřebujete stroje na úklid? Obraťte se na Unikont

Jste pořádkumilovní doma a preferujete to i v práci? Jste firma, která chce mít čisto a uklizeno? Pak není nic jednoduššího, než oslovit naše kvalitní uklízecí služby. Jedná se o úklidové stroje a nejrůznější čističe. Mají velmi dokonalé parametry a pyšní se také výbornou ergonomií. Náš scrubmaster vás o svých kvalitách přesvědčí okamžitě!

Scrubmaster – prvotřídní kvalita

Jedná se o užitečného pomocníka, se kterým zvládne manipulaci i žena. Výhodou je, že ho můžete snadno přepravit po podlaze. Jeho diskový kartáč čistí dokonale i v místech, kam by se lidská ruka jen těžko dostávala. Je velice lehký a také skladný.

Pomocí rukojeti s ním jezdíte po podlaze, z čehož jeho kompaktní konstrukce vlastní řadu dalších benefitů. Ať je to velmi dobrá skladnost nebo transport – vejde se i do jinak špatně dostupných míst. Integrovanou nabíječkou dobijete baterii z jakékoliv zásuvky a můžete zase pokračovat ve své činnosti.

Vyberte si z toho, co je na trhu nejlepší

Toužíte mít uklizeno jako ze škatulky, ať už doma nebo ve venkovních prostorech? Rozhodně se s tím nemusíte prát sami a uklízet tak celý den rukama. Navíc vám to zabere mnohem více času, než abyste mohli v klidu a komfortně zapnout Scrubmaster a jezdit s ním po podlaze. Nebraňte se technice. S Unikont navíc nemusíte nic kupovat – stačí pronájem, jenž vám umožní uklízet jako ze žurnálu. Nablýskané podlahy a perfektní čistota, to je jen zlomek toho, co vám můžeme nabídnout. Naše kompletní portfolio si vás získá perfektními parametry super strojů.

Pronájem je výhodný

Zřejmě nikoho nenapadne důvod, proč bychom měli stroj spíše kupovat. Pronájem je možností, jak ušetřit. Podlahové mycí stroje Hako, tak můžete mít doma libovolně dlouhou dobu. Vyberte si automaty, jenž vám budou sloužit po mnoho let a přesně podle vašich představ.

Pokud si nevíte rady, můžete také využít služeb našeho bezplatného poradenství a půjčit si klidně i multicaru. Multicara je vozidlo s různými možnostmi nástaveb a transportérů. Můžete si variabilně vybrat podtyp podle své potřeby, součástí jsou třeba i kompaktní nebo úzkorozchodové nosiče.