27, Úno 2022
Online propagace v zahraničí jedině se zkušenou agenturou

Přemýšlíte někdy nad budoucností vaší firmy? Každý zodpovědný podnikatel nebo majitel firmy by měl plánovat budoucnost svého byznysu. Ta by měla vypadat tak, že plánujete jeho růst, zvyšování počtu klientů a pochopitelně také zisku. Pokud jste se v České republice zasekli na prodejích a cítíte, že to lepší nebude, možná je nejvyšší čas začít prodávat i v zahraničí. To vám umožní prodávat na větších trzích, kde máte větší cílovou skupinu a tím pádem i větší potenciál růst. Zaměřit byste se měli na kvalitní propagaci v zahraničí, kterou vám zajistí zkušená marketingová agentura na Seoconsult.cz.

Optimalizace pro vyhledávače

SEO v zahraničí je důležitý krok, který vám umožní, aby mohla cílová skupina snadno najít vaše stránky ve vyhledávání pod důležitými klíčovými slovy. Agentura provede analýzu klíčových slov, aby bylo možné vybrat důležité výrazy a optimalizovat na ně web. Nejprve se práce zaměří na ON page, tedy na obsah webu, aby byl plně validní pro vyhledávače. Zahrnuje to třeba vyplnění meta informací, doplnění textového obsahu, správnou strukturu webu, SSL certifikát, responzivní vzhled a další. Poté je potřeba stanovit vhodnou strategii pro OFF page, tedy pro popularitu webu. Budou se vytvářet zpětné odkazy na webech skrze důležité výrazy. Váš web se postupně dostane na pozice, ze kterých ho každý uvidí.

PPC reklama

PPC v zahraničí vám přihraje v krátké době mnoho nových zákazníků. Tato propagace má různé podoby a zobrazuje se ve vyhledávání a v obsahu webů. Provozuje se přes reklamní systémy vyhledávačů a když se udělá atraktivně, umí snadno získat pozornost cílové skupiny. Platí se zde za prokliky, ne za zobrazení. Agentura vám založí reklamní účet, do kterého budete mít plný přístup. Následně PPC reklamu správně nastaví, spustí ji do 5 pracovních dnů a bude ji spravovat tak, abyste z ní vytěžili maximum. S touto propagací můžete začít prodávat už v rekordně krátké době.