Nejčastější otázky při výběru fotopasti

Při výběru fotopasti se často opakují stejné otázky, na které je však důležité znát odpověď. Nejenže tak získáte představu, jak fotopast funguje a na co se hodí, ale také víte, jaký typ fotopasti využijete. Pojďme se společně podívat na nejčastější otázky při výběru fotopasti bunaty.

Jak pracuje fotopast? Je opravdu tak nenápadná?

Fotopast pracuje v tichém režimu a během pořizování snímků či video záznamu nevydává žádný zvuk. Fotí zcela bezhlučně. Bát se nemusíte ani různých světýlek či blesků. Během provozu se nic nerozsvítí ani z fotopasti nevyjde záblesk.

Jaká je doba provozu baterie?

Doba výdrže baterie se různí. Nelze říct přesný čas ani nic odhadovat. Je to velmi individuální. Vše záleží na počtu nafocených fotografií, natočeného videa a spotřeba při odesílání materiálů na mobil či email. Všeobecně lze říci, že fotopast bunaty vydrží v provozu od několika dnů až po několik měsíců. V případě, že zařízení zrovna nefotí, je spotřeba baterie nulová.

Jak odolná je fotopast?

Fotopast je velmi odolné zařízení, které bylo vyrobeno pro extrémní podmínky. Nevadí ji hrubé zacházení ani drsné přírodní podmínky. Hravě zvládne déšť, sníh nebo silný vítr. Odolá i menším nárazům a pádům.

Na jakou vzdálenost je fotopast schopna pořídit snímek?

Fotopast je schopna pořídit snímek na velkou vzdálenost. Problém je však v samotné kvalitě pořízeného snímku. Na trhu se můžete setkat se zařízením, které je schopné pořídit snímek „až“ na dvacet metrů. Ano, slona je skutečně možné zachytit až na dvacet metrů. Průměrná vzdálenost, která dosahuje potřebných kvalit je však kolem 10-12 metrů.

Jaké jsou náklady na provoz, pokud si pořídím fotopast s GSM modulem?

Ceny na provoz se různí v závislosti, jakého operátora a tarif používáte. Nejlevnější řešení, je použít sim kartu s aktivovaným internetem. Pomocí GPRS si můžete za jeden měsíc odeslat neomezený počet fotografií na email a zaplatíte pouze měsíční paušál za internet. V případě posílání MMS je cena odvozena dle aktivovaného tarifu.