Zbavte se nepotřebného harampádí

Kdo někdy vyklízel vybydlený dům, starý sklep či zanedbaný dvůr plný vyřazeného nábytku a jiného harampádí, potvrdí, že nejhorší na této práci je vyřešit nerudovskou otázku „kam s ním“. Obdobná situace vznikne po dostavbě nového domu, či rekonstrukci staršího objektu, kdy je staveniště plné hromad stavební sutě a zbytků nejrůznějšího materiálu.

Tento problém mají velice ulehčen stálí obyvatelé, ale i chalupáři a chataři ve Vyškově, Prostějově a v okolí těchto měst. Nejen fyzické osoby, ale i drobní podnikatelé a malé firmy mohou využít jedinečných služeb, které nabízí firma Cetkovský. Firma disponuje kontejnery na suť, dále valníkovými, uzamykatelnými či opatřenými plachtou. Provádí odvoz sutě Prostějov i širokého okolí. Stačí se s firmou zkontaktovat a požádat o pronájem velkoobjemového kontejneru, který firma přistaví na určené místo.

Kontejner odveze veškerý odpad

Po naplnění kontejner odveze a veškerý odpad ekologicky zlikviduje. Pokud zvládnete naplnit kontejner za dva dny, nebude dokonce nic platit, jelikož v takovém případě je odvoz kontejneru zdarma. Pokud si někdo netroufá na úklid sám, nebo má nedostatek času, může si objednat u této firmy i vyklizení daných prostor.

Firma operuje denně jak ve Vyškově a Prostějově, tak i v ostatních částech tohoto regionu. Objednat si pronájem kontejneru či odvoz stavební sutě a jiného odpadu si tak mohou stálí i dočasní obyvatelé v obcích Plumlov, Tovačov, Kralice na Hané, Určice, Lutín, Olšany u Prostějova, Brodek u Konice, Ptení, Protivanov, Pustiměř, Ivanovice na Hané, Němčice a dalších, stejně tak i zdejší podnikatelé. Kromě vyklízení a odvozu stavební sutě a jiného odpadu firma Cetkovský zajišťuje také přepravu nebezpečných materiálů v režimu ADR.

Kromě odvozu nabízí firma i dovoz stavebního a jiného materiálu. Kontejnerová doprava Vyškov slouží v tomto regionu všem zájemcům a zejména stavebníkům, kterým nabízí dovoz písku, štěrku, dřeva či dokonce míchaného betonu. Také si můžete objednat zhotovení základové desky pro svůj nový dům, nebo si pronajmout stavební buňku, kterou vám firma doveze na staveniště a ponechá na celou dobu stavby.