Zahrajte si Goodgame Empire

Chcete si zahrát opravdu kvalitní online hru? Pokud máte rádi středověk a v minulosti vás bavily hry jako Age of Empires, tak si zamilujete i hru Goodgame Empire. Je to je prohlížečová strategická hra v reálném čase vyvinutá společností Goodgame Studios. Hráči si staví svůj vlastní hrad, vytvářejí mocnou armádu a poté se účastní bitev hráč proti hráči (PvP).

Jaký je účel hry?

Hráči začínají jako páni hradu ve svém království, kde se starají o malou pevnost, kterou lze nakonec povýšit na hlavní město království. Hráči budou shromažďovat armády, aby bránili svůj hrad a pomohli rozšířit své území. Hráči mohou rozšířit ekonomické systémy, aby pomohli podpořit výrobu nových technologií, budov a jednotek. Hráči mohou vytvářet aliance nebo vést válku proti jiným hráčům.

Hráči budou v průběhu času hromadit zdroje, jako je dřevo, kámen a jídlo, a mohou tyto materiály utratit za budování nových struktur a krmení svých armád. Prostředky království, jako je dřevěné uhlí, olivový olej, sklo a železo, se stanou dostupným zdrojem později, jakmile se o vaše úroveň zvýší. Hráči mohou také vlastnit až 3 základny, které lze zachytit od ostatních hráčů nebo postavit od nuly. Jak hráč postupuje, odemkne další království.

Hru si zamilujete

Ve hře Goodgame Empire si můžete postavit více než 60 různých budov, máte k dipozici mnoho dekorací pro svůj hrad. Hra má týdenní aktualizace s novým obsahem a jsou zde pravidelné herní události, aby pro vás byla hra stále vzrušující. Ačkoliv se hra hraje po celém světě, zajisté vás potěší, že má českou lokalizaci, takže jí můžete hrát i v češtině. Hraním hry se stanete součástí obrovské komunity, připojíte se k více než 80 hráčům po celém světě. Bitvy vás ve hře zajisté zaujmou, máte zde přes 50 různých vojenských jednotek, epické bitvy můžete vést ve 4 královstvích. Hra rozhodně stojí za vyzkoušení a pravděpodobně si ji velmi rychle oblíbíte.