Výhodné připojení k internetu

Každý z nás chce při nákupech ušetřit co nejvíce peněz. Platí to nejen pro běžné zboží, ale i pro nejrůznější služby včetně připojení k internetu. Internet se v současné moderní době stal fenoménem, bez kterého si snad již nikdo neobejde. Ještě před několika lety bylo plánováno, že internet bude zaveden do každé domácnosti a dnes se tato představa stala skutečností. O co nejvýhodnější připojení k internetu usilují běžní spotřebitelé v domácnostech i firmy a instituce.

Hledání jim usnadňuje široká možnost výběru mezi jednotlivými dodavateli. Ovšem ne každý může zaručit tak výhodné podmínky, jako služba Připojto.cz.

Proč je Připojto.cz nejvýhodnější?

Nabízí samotné připojení internetu zdarma. Internet od Připojto.cz je nejlevnější v České republice, a to již od částky 349 Kč měsíčně s rychlostí až 80 Mb. Internet Brno se však neomezuje na pouhé jednorázové připojení k internetu. Svým klientům pak umožňuje využívat různé zajímavé benefity. To platí jak pro firmy a instituce, tak pro běžné uživatele. Velice důležitá pro každého klienta je pak nepřetržitě fungující zákaznická linka, na kterou se klient obrátit v průběhu 24 hodin denně bez ohledu na to, zda se jedná o všední den, sobotu, neděli či svátek. Kdykoliv tak může požádat o radu nebo pomoc a nahlášená porucha je bez zbytečného prodlení odstraněna, protože klient a jeho přání jsou pro internet brno vždy prioritou.

Dvě varianty připojení

Chcete-li se připojit k internetu, máte na výběr ze dvou variant. První možnost je vzduchem, druhá po kabelu. Pro běžného uživatele v domácnosti, ale i hotely, restaurace, veřejné knihovny, nebo internetové kavárny je druhá možnost pomocí kabelů výhodnější. Připojení k internetu pomocí kabelového systému je totiž mnohem spolehlivější a stabilnější, než wi-fi a také levnější než mobilní internet. Hlavní výhodou je, že internet po kabelu není ovlivňován klimatickými ani jinými ruchy.

Připojto.cz nabízí i další výhody

Internet v domácnosti může nahradit i televizi, neboť díky Připojto.cz můžete sledovat televizní program i digitální vysílání na notebooku či dokonce chytrém telefonu. V souvislosti se zavádění digitalizace TV si tak nemusíte pořizovat nový přijímač nebo set-top box a za pouhých 299 Kč měsíčně budete mít na výběr více než stovku televizních stanic.