Uravel Two

Zapomeňte na velké herní tituly a vydejte se s námi již po druhé do nádherného prostředí hry unravel.

Yarny je zpět!

Novinka přináší oproti prvnímu dílu především možnost kooperace a samozřejmě také nádherný svět a herní prostředí. Před dvěma roky tento titul dokázal, že velké hry nejsou vše a že i s malým rozpočtem a jednoduchým nápadem jde vytvořit titul, ke kterému se člověk rád vrací. Malá pletená potvůrka nám tehdy i dnes neustále dokazuje, jak důležité je radovat se z maličkostí.

Jméno potvůrky je Yarny a zatímco v prvním díle musel svou strastiplnou cestu zvládnout sám, ve druhém díle již musí spolupracovat s druhým pleteným kolegou, kterého může ovládat druhý hráč, nebo vy sami. S přítomností dvou postaviček přichází nové logické hádanky a úkoly. Obě postavičky jsou totiž vzájemně propleteny a musí se spolu nejrůzněji zavěšovat apod. Navíc lze obě přizpůsobovat k obrazu svému. Můžete si upravovat jejich barvy, nebo měnit vzhled jejich pletených hlaviček.

Zvládnete to i sami!

Pokud nemáte žádného kámoše, který by si s vámi tuto hru zahrál, nezoufejte. I jeden člověk si tento titul maximálně užije a vše zvládne naprosto na pohodu. Mezi postavami totiž můžete v klidu přepínat, a když chcete hrát za oba současně, stačí je jen zaplést dohromady.

Hratelnost je stejně jako v prvním dílu na skvělé úrovni a postavičky toho jak se patří využívají. První díl přinášel odpočinek a požitek z nádherného herního prostředí spolu s podmaňující hudbou. A dvojka na tom není jinak, takže si jí maximálně užijete.

Podíváme se do nočního města, opuštěné továrny i zarostlého lesa. Žádné prostředí se neobejde bez nepřátelských zvířátek, ani duchů, se kterými se budete muset vypořádat. Tak neváhejte a vzhůru do toho!