Two Point Hospital

Kdo by si nepamatoval na legendární Tycoony, které byly oblíbené především na přelomu milénia. Jeden titul se nyní k této klasice vrací a přináší nám unikátní pohled do chodu nemocnice.

Zcela nová akce, přináší to nejlepší co jsme si mohli zahrát již v prvním díle stejnojmené akce, a zároveň přináší to nejlepší ze současného světa hraní her. Vše bude zabaleno v nové grafice a těšit se můžeme i na další libůstky.

Začneme od píky

Start se ponese ve znamení budování. Nemocnici totiž musíte nejdříve postavit. Nebojte se však, vše je intuitivní a jednoduché. Po vytvoření jedné místnosti je možné vše naklonovat a použít zase jinde. Samozřejmě nebude chybět celá řada doplňků, které budou sloužit pro výbavu celého nemocničního zařízení.

Hráč bude během hraní budovat vztahy mezi lékaři a pacienty, ale také mezi samotnými lékaři a dokonce i mezi sebou a zaměstnanci nemocnice. Při výběru nového člena týmu se budete muset rozhodnout, zda se vám do týmu hodí či nikoliv. Každý doktor má své přednosti, ale i slabé stránky, a když má například doktor problém s hygienou, dokážete si představit, co to může v nemocnici způsobit.

Doktor a pacient

Každý zaměstnance bude mít své statistiky a z nich bude vyplývat i jeho pozice. Celkově však bude péče o zaměstnance celkem nenáročná a hlavní bude především to, aby bylo jejich pracovní prostředí příjemné a nechybělo jim jídlo, odpočinek atd.

To samé si budou vyžadovat i pacienti. Ti budou stejně jako zaměstnanci reagovat jeden na druhého. Pokud je pacient až  příliš hlučný, vzbudí vám celé oddělení. A takových situací bude mnohem, mnohem více. A bude jen na vás, jak si se vším poradíte.

Hra však bude hlavně o zábavě, stejně tak i nemoci. Tak se těšte, hra vyjde na konci tohoto roku.