Skyrim babička

Říká vám něco jméno Shirley Curry? Pokud ne, pak vězte že se jí také říká Gamin Grandma nebo Skyrim Grandma. Jedná se o důchodkyni, které je 82 let a pravidelně přidává na svůj youtube kanál videa, kde hraje hry.

Babička jaké není rovno

Jejím nejoblíbenějším titulem je hra Skyrim, díky které také získala svou přezdívku. Tuto hru doplňuje svým nezaměnitelným komentářem, kdy velmi pomalým a klidným hlasem doprovází hry a komentuje to co právě dělá. Někteří dokonce její videa zařazují do sekce ASMR videí tedy takových videí, jejichž poslech by vás měl dostat do určitého transu nehledě na to, co je obsahem mluveného slova.

Tato babička si nedávno postěžovala na to, že studio Bethesda se chystá vydat pokračování jejího milovaného titulu, ovšem stane se to za tak dlouho, že je dost možné, že až Elder Scrolls VI vyjde bude jí nejméně 88 let, nebo bude už mrtvá.

Věčná památka

To vyvolalo u fanoušků vlnu solidarity, ovšem hráčské solidarity a tak přišli na způsob, jak to udělat, aby tato legendární babička byla součástí hry. Sepsali petici, kterou předali tvůrcům hry, aby jí do hry zařadili jako jednu z neherních NPC postav. Díky tomu by Skyrim Babička mohla být navždy ve hře a tak trochu by se jí splnil sen.

Uvidíme tedy jak se s tímto přáním tvůrci hry popasují a zda babičku skutečně ve hře nějakým způsobem ztvární, a pokud ano, jakým způsobem. Zda se skutečně dočká své NPC postavy, nebo bude třeba jen sochou.