Poškozený notebook nevyhazujte, v servisu se o něj postarají

Váš notebook už neslouží jako dříve? Když máte notebook už nějaký ten rok, obvykle se na něm začnou projevovat nějaké problémy, může být zpomalený, rychle se vám vybíjí nebo se může třeba stále přehřívat. Možná se vám podařilo notebook fyzicky poškodit nebo je zavirovaný,. Ať už se vašemu notebooku přihodilo cokoliv, je zbytečné ho vyhazovat. Neexistuje žádná závada, se kterou by si zkušený servis neporadil.

Obraťte se na servis notebooků FopaNET

Pokud jste z Brna nebo okolí, nejlepším servisem je pro vás FopaNET, který najdete v Brně a to konkrétně ve 3. patře budovy C v ulici Hybešova 42. Řeší zde všechny druhy softwarových i hardwarových problémů. Dokáží vyměnit nebo opravit poškozené díly, přeinstalovat váš přístroj, odvirovat ho, zrychlit a mnoho dalšího. Dokonce i starý notebook zde dokáží tak upravit, aby opět fungoval jako když jste ho kupovali. Notebook není malou investicí a je zbytečné kupovat nový pokaždé, když objevíte na svém starém notebooku nějakou závadu.

Velmi častým problémem je přehřívání počítače, to je často způsobeno prachem. Notebook plný prachu pracuje jinak, rychle se přehřeje a také je zpomalený. V servisu se postarají o kvalitní čištění notebooku od prachu. Prach vyčistí a vymění teplovodivou pastu. Rozdíl poznáte okamžitě.

Podařilo se vám notebook polít? Mnoho lidí si postaví k notebooku kávu, čaj nebo třeba i lahev piva. Ať už jste polili notebook čímkoliv, přestaňte s ním pracovat, vypněte ho, vyjměte baterii a jen ho otočte, aby tekutina vytekla. S vyhledáním servisu neotálejte, zajistí vám v něm čištění politých notebooku. V servisu jsou si dobře vědomi toho, že dnes potřebuje notebook každý, proto se postarají o co nejrychlejší opravu, mnoho oprav zde provádí do druhého dne, notebooky se nikam neposílají, všechny opravy dělá servis svépomocí. S jakýmkoliv problémem ohledně vašeho notebooku se obraťte na speialisty z FopaNET, kteří se postarají, abyste co nejrychleji mohli notebook používat jako dříve.