Polsko je plné lukrativních pracovních příležitostí vhodných i pro Čechy. Přesvědčte se sami na webu hitpraca.pl

Změna kariéry je obrovským krokem pro každého. Důvodů k takovému kroku může být mnoho. Změnou kariéry se zpravidla myslí přejití k odlišnému oboru, ovšem změna kariéry může také znamenat odchod pracovat do zahraničí. Praca – práce v Polsku – se stává stále více zajímavou pro mnoho lidí, a to nejen pro žijící v pohraničí.

Dojíždění je snadné

Wrocław je polské město nacházející se v blízkosti hranic s Českem. Dojíždění za prací je nejen do Wrocławi velmi snadné. Praca Wrocław se dá najít velmi snadno prostřednictvím polské obdoby pracovního webu hitpraca.pl. Rozmanitá nabídka pracovních míst v Polsku je určena i pro cizince, včetně Čechů.

Jazyková bariéra nevadí

Poláci jsou považováni za nejvíce bilingvní návod, většina z nich ovládá alespoň základy angličtiny. Pokud se rozhodnete odpovědět na polskou pracovní nabídku, kterou objevíte na hitpraca.pl, je velmi pravděpodobné, že náborář bude skvěle ovládat angličtinu, možná porozumí i českému jazyku.

Naučit se polsky by mělo být pro Čechy snadné, slovanské jazyky jsou si podobné, a ačkoli se v Polsku skvěle domluvíte anglicky, není nijak složité osvojit si základy polštiny.

Přizpůsobte životopis

I když většina náborářů rozumí dobře anglicky, nebo možná i česky, je vhodné přeložit životopis do polštiny. S pomocí překladače je to hračka. Je třeba si uvědomit, že personalista stráví nad vaším životopisem přibližně 10 vteřin, což může zabrat jen samotný překlad.

Aktuální pracovní nabídky na váš e-mail

Na pracovním webu hitpraca.pl není potřeba nabídky práce každý den kontrolovat. Zadáním vašeho e-mailu do systému je o vše postaráno. Na váš e-mail budou chodit pouze pracovní nabídky z oborů a částí Polska, které si sami zvolíte.