Pokorný názor na Huawei P40 Lite

První věcí, kterou byste měli o novém „HUAWEI P40 Lite“ vědět, je, že je sou

ástí větší rodiny smartphonů vyráběných společností Huawei. Společnost je jedním z největších světových výrobců elektroniky a je proslulá svými zařízeními Android. Většina jejích telefonů je kombinací telefonů a tabletů. Pokud zvažujete nákup smartphonu z rodiny smartphonů, budete se chtít podívat na nový model od Huawei.

Nový smartphone od společnosti Huayou se nazývá Huayou P40 Lite, který využívá hardware větší řady huawei p40. Má také některé nové funkce, v

etně výkonného systému dvou kamer. Jedna kamera je vybavena optickým zoomem obou kamer a snímačem digitální stabilizace obrazu a také sníma

em otisků prstů. Recenze Huayou P40 Lite se bude zabývat některými speciálními funkcemi telefonu a jejich užitečností.

První věc, kterou byste měli vědět o huawei p40 lite, je, že to není nejlevnější telefon společnosti. Ve skutečnosti je to nyní pravděpodobně nejdostupnější smartphone na trhu. S tímto zařízením můžete ušetřit docela dost peněz, protože využívá stejný hardwarový design jako mnoho jiných špičkových smartphonů v kategorii středníídy. Běží na výkonném čtyřjádrovém procesoru od MediaTek a obsahuje Android 6.0 (Marshmallow). Mezi další pozoruhodné funkce patří 5,5palcový displej s rozlišením Full HD, působivě velký 2,5palcový snímač otisků prstů, dvojitý konektor pro sluchátka a monitor srdečního tepu.

Největší rozdíl mezi tímto zařízením a Huayou P40 Plus je v tom, že má dvě kamery, místo té, která se nachází na Plus. Je to dobrá volba, pokud chcete změnit své fotografie, protože můžete chtít experimentovat s kvalitou pořízených snímků. Tyto dvě kamery na telefonu huawei p40 lite mají odlišný optický zoom a mohou také využívat různé funkce obličeje. Má také čtyři laserové senzory automatického zaostřování, jeden umístěný na přední straně, jeden na zadní straně a jeden na bocích. Má také široké barevné spektrum, což dnes na mnoha telefonech nenajdete.

Mate 30 pro je jedním z nejlepších smartphonů na trhu. Je to obzvláště užitečné pro podnikové uživatele, kteří potřebují smartphone, který zvládne obchodní úkoly, spravuje e -mailové účty a hraje některé hry. Mate 30 Pro však nemá nejlepší design na planetě. Proto jsem se rozhodl udělat recenzi Huayaus P40, abych mohl poukázat na jeho nejlepší vlastnosti a některé ty menší nechat za sebou. V této recenzi vám řeknu, co považuji za nejlepší část smartphonu – 3D technologii.

Mate 30 Pro je vybaven vynikajícím fotoaparátem, který pořizuje vynikající snímky, ale také dobře funguje. Ve skutečnosti kamera na huawei p40 lite funguje dobře, jde jen o úpravu nastavení tak, abyste získali co nejjasnější obraz. Tento smartphone je ideální pro každého, kdo chce pořídit spoustu akčních záběrů, ale potřebuje telefon, který se snadno používá pro tyto příležitostnéíležitosti. Vestavěný software a skvělé funkce smartphonu jsou ideální pro ty, kteří rádi fotografují a nebojí se používat špičkové technologie.

Přední snímač otisků prstů je další z nejlepších funkcí tohoto smartphonu. O této funkci nemohu říci dost dobrých věcí. Možnost používat tento skener otisků prstů ke spouštění všech mých aplikací, spouštění mých příkazů a přihlašování na weby sociálních sítí byla jednou z největších výhod těchto smartphonů. Pokud jste někdo, kdo rád prochází různými webovými stránkami na internetu, ale chce zajistit ochranu svého soukromí, pak je pro vás huawei p40 lite.

Výdrž baterie na telefonu huawei p40 lite je velmi dobrá, ale ne tak dlouhá jako v modelech Mate 30 Pro a Prox Black. Ale jako celek jsou kamera, videokamera a hlasitý odposlech v tomto smartphonu jedny z nejlepších, které jsem na jakémkoli smartphonu viděl. Velikost obrazovky nemusí být tak velká jako na iPhone a Samsung Galaxy S4, ale rozdíl je patrný při přiblížení a oddálení fotografie. Výdrž baterie v tomto telefonu je také srovnatelná s některými jinými špičkovými smartphony.