Jak ochránit mobilní telefon před poškozením?

Noční můra každého majitele mobilního telefonu, telefon padá na zem a jeho sklo se jednoduše rozbíjí. Oprava takovéto nehody může vyjít i na několik stovek korun, přitom stačí několik preventivních opatření, která váš mobilní telefon v případě nehody dokáží ochránit.

Základem je obal

Při pořízení nového mobilního telefonu byste si měli rovnou pořídit také obal na mobil. Ten chrání váš telefon v případě, kdy vám vypadne z kabelky či batohu a chrání ho před poškrábáním v kapse. Obal na mobil by pro vás měl být nezbytností jako například obal na notebook. Skvělou volbou jsou i pouzdra na mobil či kryty na mobil. Pokud vám například telefon vypadne z ruky a vy ho zrovna nemáte v obalu, kryt ho může také účinně ochránit. Pokud zvolíte kryt i obal na telefon, vsázíte na dvojí preventivní ochranu, což je velmi rozumné. Skvělé je, že dnes již seženete kryty na mobilní telefon v nejrůznějších designech a velikostech.

Co takhle tvrzené sklo?

Dalším ochranným prostředkem může být tvrzené sklo na mobil. To by mělo doplnit účinné kombo a ochránit mobilní telefon při pádu na zem. Místo skla na telefonu se tak rozbije sklo tvrzené. Je také skvělou prevencí skrábanců. Ve chvíli, kdy je tvrzené sklo již příliš opotřebované, stačí ho vyměnit a telefon vypadá znovu jako nový.

Základem je prevence!

I u mobilních telefonů platí, že důležitá je především prevence v jejich ochraně. Nemusíte se pak bát, že až budete chtít mobilní telefon prodat, budete odmítnuti, protože je jednoduše mobilní telefon poškrábaný. Navíc preventivní opatření se vám opravdu vyplatí, zvláště u dražších mobilních telefonů, které můžete i za dva tři roky prodat za skvělou cenu. Investujte do preventivních opatření, která váš mobilní telefon ochrání. Nebudete později litovat, že jste si tvrzené sklo či kryt nekoupili.