Netradiční odměna vývojářům

Tvůrci Halo se musí potýkat s neobvyklým problémem. Za svou snahu totiž dostaly netradiční odměnu, která jim doslova leze krkem.

Pizza pro všechny!

Tvůrci Halo: The Masters Chief Collection tento titul nakonec přeci jen pustí na PC. Informovali o tom vývojáři společně s Microsoftem v internetovém vysílání a okamžitě tím vyvolali nevídaný rozruch. Fanoušci byli z možnosti zahrát si tento unikátní titul na PC extrémně nadšeni a mnozí z nich začali posílat do 343 industries pizzu a to v množství více než obvyklém.

Vše začalo na Redittu, ještě před večerním oznámením. Škádlivý post nabízel prvním 343 zaměstnancům, kteří příspěvek okomentují, objednání pizzy zdarma, v případě, pokud dojde k oznámení Halo: Masters Chief Collection. To se nakonec stalo a do studia tak skutečně začala chodit pizza.

Nejprve radost, poté starost

Na začátku byli vývojáři velice šťastní za toto vstřícné gesto od neznámého odesilatele. Ovšem postupně se ukázalo, že do studia začíná chodit mnohem více pizzy, než jsou zaměstnanci schopni sníst.

Vše vyústilo v to, že se na twitteru studia objevila žádost, aby další pizzy již nikdo neposílal, protože se jedná o plýtvání jídlem. Od té chvíle se počet pizz skutečně snížil a ve finále tak byli spokojeni všichni. Fanoušci se pobavili a mohou se těšit na skvělý titul na PC a vývojáři se zdarma pořádně najedli a žádné jídlo tak snad nebylo vyhozeno do koše.

Tip: kvalitní SEO za super ceny