Nejste spokojeni se zpravodajstvím?

Připadá vám někdy, že se média snaží pouze o to, aby v lidech vzbuzovaly strach, nevědomost a držely je stranou od důležitého dění. Nejste daleko od pravdy, stačí se podívat, kdo je vlastníkem většiny novin nebo zpravodajských serverů, často jsou to politici a lidé, kteří mají dlouhé prsty a skrze média se snaží manipulovat s názory čtenářů. Každý den se ve světě odehraje mnoho důležitých událostí, ale na mnoha zpravodajských serverech nebo v televizních novinách se o tom nedozvíme. Namísto toho se dozvíme mnoho bulvárních informací a nedůležitých událostí, které mají odpoutat pozornost od toho, co se děje často za našimi zády, ať už jsou to politická rozhodnutí nebo dění ve světě.

Z médií se vytrácí svoboda, jsou zneužívány k manipulaci, zastrašování neb udržování čtenářů v informační bublině. Nemusíte se však spokojit se servery, které vás šidí o důležité dění, můžete sledovat mnoho nezávislých a svobodných zdrojů, které vám zajistí kvalitní, nezaujatý a pravdivý obsah o všem důležitém.

Sledujte více webů naráz na jednom místě

Jedním ze skvělých pomocníků, kteří vám pomohou zůstat v obraze, je portál https://www.cerstvezpravy.cz/. Jeho účelem je, abyste mohli sledovat obsah velkého množství kvalitních českých webů na jednom místě. Web monitoruje obsah kvalitních českých webů a titulky všech článků, které na nich vyšly, třídí a zobrazuje v jednotlivých kategoriích. V každé kategorii najdete boxy s jednotlivými zdroji a v nich titulky aktuálních článků. Na jednom webu tedy můžete sledovat obsah všech důležitých serverů, což vám ušetří mnoho času i námahy. Pokud vás titulek nějakého články zaujme, jednoduše na něj stačí kliknout a budete přesměrováni přímo na článek. Zdroje si můžete i dávat do oblíbených a sledovat je v speciální sekci nebo si můžete nechat informace o článcích zasílat i na email. Užijte si pohodlné procházení článků s webem cerstvezpravy.cz.