Co nejlepšího přinesl rok 2017

Konec roku je tu a proto by bylo vhodné udělat jemnou sumarizaci toho, co nám vlastně přinesl. Pojďme se společně podívat na ty nejlepší tituly, které jsme si mohli tento rok zahrát a že jich není málo.

For Honor

Středověká řežba, která byla velmi očekávaným titulem, ovšem brzy po uvedení zájem hráčů opadl. Nicméně vývojáři se s velkou vervou pustili do rehabilitační péče, přidali postavy a zbraně a vybalancovaly síly tak, aby hra dávala skutečně smysl. Nyní je na takové úrovní, že se jedná o skutečně chytlavou a velice návykovou hru.

Everspace

Na první pohled nikterak zajímavá hra, která váš však dostane v momentě, kdy jí začnete hrát. Sice několik hodin, ale i přesto, vám tento titul nabídne neskutečný zážitek prošpikovaný objevováním nových planet, politikařením, útěky před piráty a to všechno v jednom demilitarizovaném pásmu. Zkrátka palec hore!

Cuphead

Nejobtížnější hra? Dark Souls? Zapomeňte! Je to Cuphead. Tato velice nápadití plošinovka s naprosto skvělou vizuální stránkou, která připomíná staré dobré grotesky od Disneyho je extrémně návyková a její hraní je extrémně těžké. Pokud na to však máte odvahu, směle do toho!

Total Warhammer 2

Strategie v dnešní době již nefrčí tak jako dřív. I přesto se však i v dnešní době najde skutečně kvalitní strategie, kterou stojí za to si zahrát. Její Total Warhammer 2, tedy titul, který oživuje starý dobrý a poctivý žánr strategické hry.

Assassin´s Creed Origins

Assassini v poslední době skomírali. Vydávání nového titulu co třičtvrtě roku jim příliš nepřispělo. Kvalita šla dolů a bylo již znát natolik, že si vývojáři řekli dost! Vrátili ze zpět do minulosti a přivedli nás k úplným začátkům celé Assassinské ságy. A výsledek je perfektní!