Ty nejlepší hry na počítač tohoto roku II.

Jak to tak vypadá, ani v roce 2018 se od monitorů neodtrhneme. Čekají nás totiž naprosto skvělé tituly, které rozhodně budou stát za vyzkoušení.

Kingdom Come: Deliverance

Titul na který se my osobně velice těšíme a který vyjde již v první polovině příštího měsíce! Kingdom Come: Deliverance bude vysoce realistickým RPG, které se bude odehrávat v Čechách v období husitských válek. Vy se dostanete do kůže mladého synka kováře, který si půjde pro svou pomstu.

Celá hra je z dílny českých vývojářů v jejichž čele stojí Dan Vávra, který stojí za projektem Mafie. A stejně tak jako v Mafii i v této hře bude stát příběh na jednom z hlavních postů celé hry. Krom něj navíc budete mít obrovský otevřený svět, ve kterém si budete moci dělat v podstatě úplně vše, na co si pomyslíte. Zkrátka tahle hra bude zlatým hřebem tohoto roku a dočkáme se jej hned na jeho začátku!

Metro Exodus

A opět se vydáme do Ruska zasaženého hordou nechutných monster, které bude potřeba zlikvidovat. Na rozdíl od předchozích dílů však již vylezeme z temných tunelů, a vydáme se do divočiny za městem, kde stále přebývá hrstka přeživších a ty bude potřeba ochránit. Jak? Na to budete muset přijít vy sami. Nicméně poslouží vám k tomu i vlak, kterým budete cestovat, a který bude sloužit i jako vaše základna.

Jurassic World Evolution

Pokud se slzou v oku vzpomínáte na zlatou éru Tycoonů, máme pro vás dobrou zprávu. Studio Frontier Developments si pro nás chystá Tycoon, ve kterému budeme stavět zábavný park s dinosaury. Uvidíme tak T-Rexe, Triceratopsy i Brontosaury. Studio Tycoony skutečně umí a prosto si troufáme tvrdit, že to bude stát skutečně zato.