Ty nejlepší hry na počítač tohoto roku I.

Jak to tak vypadá, ani v roce 2018 se od monitorů neodtrhneme. Čekají nás totiž naprosto skvělé tituly, které rozhodně budou stát za vyzkoušení.

Far Cry 5

Ačkoliv nám Far Cry v posledních několika dílech krom nového prostředí nepřineslo příliš mnoho změn, s novým, v pořadí již pátým dílem, by to mohlo být přeci jen trochu jinak. Sice bude opět sázet na staré dobré mechanismy, ovšem zavede nás do opravdu atraktivního prostředí, které se mnohem více blíží naší současnosti než díl předchozí. Budeme totiž čelit v americké Montaně sektě očekávající příchod soudného dne, před kterým je dokáže ochránit jen vůdce sekty a právě jeho je potřeba zlikvidovat. K tomu však povede dlouhá a strastiplná cesta.

Darksiders III

Tentokráte se v Darksiders a jejich třetím pokračování dostaneme do kůže Fury, tedy zuřivosti, která bude svým bičem nastolovat pořádek a rovnováhu na Zemi, která je zpustošená po řádění Války. Fury toho dosáhne tak, že se bude snažit porazit všech sedm smrtelných hříchů, které budou představovat i největší bosse ve hře. Uvidíme tedy s čím se studio pochlubí.

Skull and Bones

Pokud patříte mezi milovníky pirátské tématiky, pak pro vás bude tento rok skutečným požehnáním. Vyjde totiž hned několik her, které se budou této tématice věnovat a jednou z nich bude i Skull and Bones. Tato hra se bude točit okolo námořních bitev, které byly převzaty z Assassinského Black Flag. Bitvy byly trochu předělány a vylepšeny a umožní i multiplayer, ve kterém si to budete moci rozdat se skutečnými hráči a jejich koráby. Rozhodně se máme na co těšit.