Mutant Year Zero

Přáli jste si někdy stát se malým, ale rozhodně velmi nebezpečným mutantíkem? Pokud ano, pak vás tato hra rozhodně nadchne!

Jedinečná akce

Postapokalyptických herních titulů máme všude až, až a jen málo z nich přináší skutečně originální nápad či prostředí. O Mutant Year Zero se však dá říci, že splňuje obojí. Jeho autory je studio stojící za takovými tituly jako je Hitman, nebo Payday a tak se není čemu divit. Podíváme se do světa, kde hraje lidstvo již dávno druhé housle a vládu nad světem převzali mutanti, kteří vznikli díky atomovým válkám. A právě za ně budeme hrát a pomocí nich budeme hledat ráj na zemi, což nebude vůbec jednoduché.

Máme se na co těšit

Vývojáři slibují velice pestrý herní svět, který budeme prozkoumávat se svým týmem velice zajímavých antihrdinů. Těšit se tak můžeme na zajímavý bojový systém, který se rozhodně bude v mnohém podobat tomu v projektu XCOM. O tým se budeme starat prostřednictvím promakaného RPG systému a celé struktury týmu, kterou budeme muset vytvořit tak, aby vše šlapalo jak po drátkách.

Vývojáři nám slibují velmi zajímavý herní svět, který budeme postupně prozkoumávat s naším mutantím týmem. Titul se bude v mnohem podobat povedenému XCOMU. O tým budeme pečovat pomoci důmyslného RPG systému, který bude ovlivňovat kompletní strukturu týmu. Ten navíc budeme muset poskládat tak, aby v něm vše šlapalo naprosto bez problému.

Jedinečné téma

Tvůrci si slibují od novinky skutečně hodně, už jen proto, že hrají na neotřelou mutantí strunu. Hráči totiž milují ne zcela jasné hrdiny a nejnovější trailer napovídá, že mutanti nebudou zrovna reinkarnací Mirka Dušína.