Life is Feudal

Chcete si na vlastní kůži zažít jaké to je ocitnout se uprostřed nehostinného středověku? Pokud ano, pak byste rozhodně měli vyzkoušet novinku jménem Life is Feudal.

Tento nový titul, který je momentálně ještě ve vývoji čerpá svůj námět z tolik oblíbených survival akcí, ovšem přistupuje k nim trochu jinak. Ocitnete se totiž uprostřed krutého středověku jako ten nejmenší z nejmenších. Nemáte zhola nic a všechno musíte dokázat svou vlastní pílí. Jedná se o klasické MMO, které pracuje s několika málo RPG prvky.

Vaším hlavním úkolem bude do začátku nalézt dostatečné množství dřeva a dalších surovin, abyste si vůbec byli schopni rozdělat oheň a postavit si nějaký ten přístřešek. S tím jak budete postupně poznávat své okolí, budete čím dál tím lépe čerpat jeho zdroje a tím budete lépe zvládat svou jinak velmi špatnou situaci.

Budete se muset naučit těžit dřevo, kácet stromy, zasadíte své první rostliny. Musíte zvládnout hledání jídla, naučit se lovit a zároveň se také naučit nebýt loven. Důležitým prvkem této hry bude socializace. Ve hře nebudete sami, ale postupně budete moci hrát s více hráči. Pokud se takto dáte dohromady, rozdělíte si úkoly a více rukou zvládne větší množství práce. Budete se tak dostávat k lepším technologiím a přežívání půjde o to snáze.

Nakonec budete moci postavit dům, vesnici, hradby a nakonec i celé hrady s vlastními městy a stanete se tak pánem celé oblasti v dané mapě. Ovšem oblastí je tu více a ostatní hráči možná zatouží po vašem bohatství. Je tak důležité být vždy připraven na útok a mít na sobě tu nejlepší zboj a za sebou ty nejlepší šermíře z řad vašich přátel. Pokud jste tedy připraveni, začněte hrát Life is Feudal a to třeba hned zítra, tedy 17. listopadu, kdy vychází veřejná beta.