Léčivé krystaly zlepšují zdraví i kvalitu života

Chcete objevit skrytou sílu krystalů a naučit se, jak je můžete použít k sesílání kouzel a magie? Potom je tento článek určen právě pro vás!

Krystaly existují mnoho let a existuje na tisíc různých kultur, které vnímají jejich sílu dodnes. Nemusíte být nutně čarodějové, abyste se s nimi naučili pracovat i vy.

Stačí svému krystalu vyslovit nahlas jeho záměr a měl by tak začít fungovat. Musíte ovšem věřit, že tomu tak je. Víra tvé tě uzdraví, tu platí dvojnásob.

Úloha krystalů: na uklidnění, meditaci i rituály

Stejně jako svíčky hrají krystaly a drahé kameny klíčovou roli v mnoha rituálech a meditacích. Hodně se využívá síla měsíčního kamene. Měsíční kámen je kamenem lásky a intuice, ale také přezdívaný jako „kámen cestovatelů“.

Tento kámen se obvykle nosí z důvodu ochrany. Bude vás udržovat v bezpečí kdekoliv, kam se vypravíte. Mimo jiné je dáván do souvislosti s plodností a je hluboce spojen s posvátností.

Kameny jsou jako obrazy, promlouvají k nám v dost jasných živých barvách. Je jen na nás, jak o nich budeme smýšlet. Co kámen, to trochu jiná energie a vibrace z nich pocítíte sami na vlastní kůži. Praxe starověkého umění spočívá v porozumění teorie.

Mezi další kameny vhodnými na rituály patří např. ametyst nebo karneol.

Chcete do své magie vnést krásu, znalosti a sílu?

Potom navštivte náš e-shop s léčivými kameny https://www.magieprirody.cz/, kde si jich můžete vybrat libovolný počet.

A pamatujte na jednu věc – každý krystal rezonuje s různými vlastnostmi a prvky, podobně jako barvy a třeba bylinné rostliny.

Příroda je mocná čarodějka a hraje si i s kameny. Nenechá je bez povšimnutí a jedním druhem, která stojí za to mít doma, je modrý krajkový achát. Je velkolepou podívanou a patří mezi klenot mezi šperky. Pokud tedy toužíte ve společnosti oslnit, vsaďte na něj.