Kvalitní systém pro vymáhání pohledávek od vašich klientů

Nemáte pořádek v tom, jak vaši klienti platí za služby? Když je nějaká firma malá a má jen několik klientů, tak se snadno kontroluje, kdo využívá jaké služby a jak za ně platí. Pokud jste ovšem velkou firmou a máte desítky, stovky nebo dokonce tisíce klientů, kteří pravidelně využívají vaše služby, je velmi těžké hlídat, kteří z nich za služby platí a jestli platí včas. Je přitom velmi důležité mít v tomto přehled, aby se klientům dluh nehromadil a vy jste i nadále neposkytovali své služby těmto klientů zdarma.

Všechny klienty je potřeba evidovat a pravidelně se připomínat s platbami. Dělat toto svépomocí není většinou v lidských silách, naštěstí existuje vysoce kvalitní software, který toto dokáže za vás.

Kvalitní systém, který eviduje dlužníky za vás

Systém uvedlo VCC.LIVE, jde o cloud based collection software. Dokáže v reálném čase sbírat veškerá data o platbách vašich zákazníků a přehledně vám je zobrazovat. Systém dokáže vyhodnocovat, jak klienti platí a pokud se někdo opozdí s placením, je automaticky upozorněn. Může jít o automatické upozornění mnoha cestami, od SMS zprávy až po email. Pokud vám někteří klienti dluží opravdu mnoho peněz, systém vás na to upozorní a následně se s nimi může operátor spojit osobně, aby celou situaci vyřešil.

Nabízí se vám možnost plateb v reálném čase po telefonu, což zrychlí vymáhání pohledávek od telefonních operátorů. Stačí sdělit podrobnosti o kartě pomocí telefonu, vše je bezpečné. S tímto systémem můžete i snadno prodávat služby, vyřizovat příchozí prodej, prodej služeb a mnoho dalšího. Toto řešení je vhodné pro všechny firmy, je velmi přizpůsobitelné a můžete v něm vidět podrobnosti o výkonu celého vašeho týmu. Budete mít k dispozici všechny materiály, metriky a můžete i snadno exportovat statistiky. Zobrazit si můžete i obrazovku transakcí v reálném čase. Výhod je zde nespočet, objevte je všechny a získejte systém, který vám výrazně usnadní práci.