V Kingdom Come: Deliverance se stanete modelkou

Modelkám se často hanlivě říká ramínka na oblečení. Možná že se podobně budete říkat hlavnímu hrdinovi hry Kingdom Come: Deliverance. Oblečení v této hře však nebude pro parádu, ale bude mít mnoho dalších účelů.

Těžké brnění přináší jen problémy

Z her víme, že oblečení často slouží pro zvyšování statistik, ale především má estetickou funkci. To ovšem Kingdom Come: Deliverance tak úplně nechce. Oblečení zde totiž bude mít stejné funkce jako to klasické a tak jej budeme měnit jak na běžícím pásu. Z her také víme, že čím těžší brnění tím lépe, ovšem opět zde bude platit to samé. Jako v reálném životě, v těžkém brnění ve hře Kingdom Come: Deliverance sice budete neohrožený tank, ovšem nebudete nic vidět a váš pohyb se bude rovnat šnekovi.

Statistiky

Připravovaná hra bude, co se oblečení týče velice náročná. Druhu oblečení v ní totiž bude obrovské množství, každé bude mít své statistiky, ale také svou funkčnost. Například v černém oblečení budete v noci velice nenápadní. Milovníci RPG si tak přijdou na své a v sekci úprav budou trávit dlouhé hodiny. Navíc celá hra se snaží být historicky co nejpřesnější a propracovaná v každém detailu.

Co ovšem ve hře bude pro vás vůbec nejdůležitější je příběh hry, který nás zavede do období husitských válek a do českého prostředí. Během hraní tak na vás budou vyskakovat české názvy a jména a mnoho povědomých věcí, které jste slyšeli v hodinách dějepisu. Ovšem tentokráte trochu záživnější formou.