Jak co nejrychleji najít práci

Česká republika se již několik let drží v popředí evropských států s nejnižší nezaměstnaností. To však neznamená, že nejsou lidé, kteří nemají momentálně žádné zaměstnání, nebo kteří touží po změně. Všem těmto zájemcům, ale stejně tak i zaměstnavatelům je určen pracovní portál HitPrace.cz. Pokud si tento portál na internetu otevřete, můžete buď pasivně surfovat v nabídkách pracovních míst, nebo můžete k hledání přistoupit aktivněji. V tom případě stačí napsat svou e-mailovou adresu do jednoduchého formuláře, který je na webových stránkách portálu HitPrace.cz. Tím se pro vás okruh pracovních nabídek významně rozšíří.

Jak ještě využít portál HitPrace.cz

Chcete-li ušetřit čas, můžete hledání vhodného zaměstnání svěřit „hlídacímu psovi“. Nikoliv svému domácímu mazlíčkovi, ale službě s tímto označením. Ta za vás bude hlídat všechny nové nabídky práce v lokalitě, kterou zvolíte. Budete tak mít velkou šanci, že například nabídka práce Havířov se pro vás může stát životní trefou. Pokud budete chtít pracovat v Havířově nebo okolí tohoto moderního města, můžete svůj požadavek upřesnit tím, že si navíc zvolíte i určitý obor, pro který máte kvalifikaci. Kromě oboru si můžete zadat i požadavek na některou konkrétní lokalitu v okolí Havířova. Konkrétně můžete označit například velká města jako je Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná či Bohumín, nebo i menší obce jako je Petřvald, Dolní Lutyně, Dětmarovice, Fryčovice, Albrechtice, Staříč, Krmelín a další.

Aktuální nabídka

Portál je denně doplňován pracovními nabídkami z celé České republiky, takže můžete mít pravidelně aktualizovaný přehled o volných pracovních pozicích. Pro názornost lze uvést, že například 11.7. byl portál doplněn o několik nabídek, mezi nimiž je dělník v hutním provoze, dělník ve skladu potravin, nebo pracovník vykonávající noční inventury.

Jiné regiony

Pokud vás zajímá například nabídka práce Hradec Králové, máte rovněž možnost najít vhodné zaměstnání díky portálu HitPrace.cz. V aktuální rubrice je od 11.7. uveden například obraběč-soustružník s platem 28-30 tisíc Kč, prodejce v prodejně bytových doplňků, obchodní zástupce a další.