Injustice 2: Když i Supermanovi dojde dech

Máte rádi superhrdiny? Dneska se veškerá pozornost točí především kolem tvrďáků od Marvelu, ale ani DC Univerze se nenechají zahanbit! A nutno říci že v nové bojovce jménem Inhustice 2 se nám představí v plné parádě.

Novinka nám přináší hrdiny, kteří se musí vypořádat s hlavním záporákem, ale především si budou muset vyřídit účty sami se sebou. Poté co studio NetherRealms oživili Mortal Kombat, vrhli se na oživení úspěšný titul Injustice, který poprvé přinesl hrdiny z DC Comics do našich počítačů.

Na co se dnes zaměříme, bude především kampaň, která navazuje na události z prvního dílu. Superman již není vládcem celého hrdinského vesmíru, Kal-El je za mřížemi a o pořádek se stará především Batman s několika dalšími parťáky v latexových oblečcích. Zkrátka vše šlape tak jak má, a jen menší potíže činí gang, který se nazývá Society vedený Gorilla Rodem. Ovšem nebezpečí, které se blíží, nepřichází ze Země, ale z Vesmíru a je jím Brainiac.

Příběh není nikterak epický, ani nepřekvapí šílenými zvraty a hlubokými zápletkami. Konec může skončit můžete dvojím způsobem a k ním dojdete jen prostřednictvím několika rozhodnutí. Kampaň můžete dohrát za několik hodin a jedná se o skvělý způsob jak se seznámit se základními hrdiny. Proč o ní mluvíme, je především to, že po jejím dohrání se vám odemkne tzv. Multiverse, což je neustále aktualizovaný seznam planet, na kterých se vám otevírají stále nové a nové úkoly, do cesty se vám staví noví protivníci a postupně se vám odemyká nové vybavení a další superhrdinské vychytávky, Zkrátka představte si Mortal Kombat v trochu větším měřítku.

A právě získávání vybavení a oblečků nás dostalo asi nejvíce. Těch je totiž tolik, že každá postava může vypadat tisíckrát jinak. A nejlépe to poznáte v online módu, kde se budete moci utkat s dalšími hráči z celého světa. Tak neváhejte a udělejte si hrdinu přesně podle svého gusta.