Herní momenty, které vás dokáží pěkně vytočit

Pokud jste zapáleným gamerem, asi se vám nejspíše již několikrát stalo že vás hra tak vytočila, že jste měli chuť vyhodit celý počítač či konzoli z okna. Pojďme se společně podívat na situace, které jsou schopny tento stav bez problému vyvolat.

Super zvraty

Věc, která se objevuje především v závodních a někdy také v open-worldových hrách. Jedná se o moment, kdy někoho pronásledujete a on své tempo reguluje tak, aby se vám podařilo jej dohnat či předehnat, ovšem jakmile mu jen trochu utečete, nebo se dostanete blízko k cílové rovince, nasadí naprosto nelidské tempo, díky kterému máte co dělat abyste mu unikly. Sice to přidává na dramatičnosti, ale nás to spíše rozčiluje.

Zlo jménem mikrotransakce

Mikrotransakce je věc, kterou normální hráči naprosto nenávidí, ovšem nezřídka se stává, že vás vykostí naprostý noob, který si však koupil za taťkovu výplatu kompletně celý TOP set. Herní kouzlo je natotata pryč.

Profihráči

Věc, která se vám také již stala. Máte nejlepší skóre ze všech, tabulku dokonale ovládáte, ale najednou si připojí na server korejský profík a začne kostit každého, kdo mu zkříží cestu, vás nevyjímaje. Body jsou náhle ke dnu s nimi i vaše chvilka slávy.

Lagy

Staří dobří přátelé, kteří dokázali zničit nejednu super hru. Zatímco míříte na nepřítele, v reálném čase vám již pětkrát provrtali hlavu kulkou, ale vy o tom ještě nevíte, protože jste zaseklí v čase a pomalu tušíte, že tohle není normální.

NPC z ústavu

NPC a jejich umělá inteligence je naprosto legendární. Tyhle postavy neumí do pěti počítat a proto vám při jejich eskortu začnou skákat ze skal, před hlavně nepřátel a ještě vám vynadají, proč je vlastně nechráníte.