Far Cry 5, Assassin´s Creed i The Crew 2 do března roku 2018!

Tři velké tituly od společnosti Ubisoft, na které čeká skutečně velké množství hráčů, to je Far Cry 5, nové Assassin´s Creed a The Crew. Pojďme se společně podívat, o čem tyto tituly budou a kdy se na ně můžeme těšit.

Ubisoft nám tak trochu naznačil, kdy tyto velké hry přijdou. Zveřejnil totiž své finanční výsledky, která prozradily mnoho zajímavých věcí. Od Ubisoftu jsme se dozvěděli přípravy velkých projektů jako je Far Cry 5, pokračování online závodů The Crew a nový Assassin´s Creed. Všechny by měly vyjít ještě v tomto fiskálním roce, který končí 31. Března 2018.

Ubisoft samozřejmě chystá i další tituly, jako je letošní plánovaný South Park, ale tohle jsou jeho největší pecky, které budou nejspíše představeny na letošní E3 a ta tak bude neuvěřitelně nabitá. Její oficiální datum je stanoveno na 12. července a startuje ve 22:00 našeho času.

Kam přesně se podíváme s titulem Far Cry prozatím netušíme, ale některé indicie napovídají, že by se mohlo jednat o divoký západ. Prozrazuje to několik krátkých teaserů, které společnost nedávno uvolnila, a které jsou tak trochu záhadou, protože se soustředí především na přírodu. Podívejte se na jeden z nich.

https://youtu.be/G4tCVTEPcjo

Další povedenou perličkou bude Assassin´s Creed, které nebude pokračovat v chronologickém pokračování své velké ságy, ale vrátí se ke svým kořenům. Ze zakouřeného Londýna se vrátíme ke stavitelům velkých pyramid do starověkého Egypta, kde budeme hledat prapočátek všeho. Na tento titul jsme my osobně velice zvědaví.

The Crew 2 pak bude pokračováním velice úspěšné závodní online akce, ve které jsme se kamarády utkávali s dalšími partami z celého světa o to, kdo se stane králem celé tratě.