Cyberpunk 2077 budě něco skutečně velkého

Do titulu Cyberpunk 2077 je vkládáno mnoho nadějí a mnozí o ní říkají, že se bude jednat o nejlepší hru posledních let. CD Projekt míří s touto novinkou skutečně hodně vysokou a sama o ní tvrdí, že se jedná prozatím o nejvelkolepjejší projekt.

CD Projekt říká: “Bude to velké”

CD Projekt tato slova rozhodně nepoužil poprvé. Již dříve u Zaklínače používal jen samá superlativa, a věty, že to na čem aktuálně pracují, bude skutečně veliké. To samé říkali i o Zaklínači a musíme jim dát za pravdu, že to velké opravdu bylo! Studio chce kolem celého projektu vystavět celou sérii tak, jako tomu bylo právě u báječného Zaklínače. A jak to tak vypadá, myslí to skutečně velice vážně.

Nedávný seminář Pareto Securities Gaming Seminar navštívil i Adam Kicinski, který je CEO celého CD Projekt studia. Cyberpunk by dle jeho slov neměl být zaklínačem z moderní doby, ale mělo by se jednat o daleko ambicioznější projekt, který hráče od obrazovek vůbec nepustí.

Dočkáme se velmi brzy

Pracujeme s novým universem. Futuristickým universem. Věříme, že je to pro hráče velmi lákavé zasazení, nejen pro RPG fanoušky. Ale toto je pravé RPG, podobně jako Zaklínač, jako Zaklínač 3. Hra pro dospělé publikum,” nechal se slyšet Kicinski. “Je to ručně tvořené, detailní, se zcela otevřeným světem i hratelností.

Svou premiéru by si novinka měla odbýt na letošní výstavě E3 v Las Vegas. Fanoušci se mají na co těšit, jelikož studio přinese exklusivní demo za zavřenými dveřmi. Poprvé se tak budeme moci podívat do světe ne příliš vzdálené budoucnosti, který nám bude zcela otevřen v rámci propracovaného RPG systému, který bude dozajisté velmi podobný tomu ze Zaklínače.