Chystá se další MMO ze světa Pána prstenů. Dostupné by mělo být zcela zdarma

Pán prstenů je fenomén, který se bude držet na předních příčkách obliby ještě nějaký ten pátek. Důkazem toho je nejen nově připravovaný seriál, ale také chystané MMO RPG z Tolkienova světa.

Máme se na co těšit?

¨Počítačové hry a Pán prstenů to šlo vždy dohromady. Ještě ani nevychladly disky s Shadow of War a už se chystá další velký projekt, s touto tématikou. Jednat by se mělo o free2play MMO RPG.

Podle dostupných informací by měla být novinka dostupná jako na konzole, tak i PC a její podpora by měla být skutečně veliká. Kvalitou se  prý můžeme těšit na titul, který obstojí i před těmi největšími AAA tituly. Objevit by se v něm měly nejrůznější stvoření, lidé a země, které prozatím nejsou fanouškům známy. Děj se bude totiž odehrávat zcela mimo dobu i oblast, ve které se vyskytoval Frodo Pytlík.

Kdy se dočkáme?

Vývoj má momentálně na starosti utajované studio, které chce vytěžit z velkého zájmu o Pána prstenů díky připravovanému seriálů z dílny Amazonu. Ten by se měl objevit ale až v roce 2021.

“Je to skvělá příležitost, jak pracovat s Middle-earth Enterprises a vytvořit úplně novou zkušenost pro milovníky tohoto velikána fantasy,” řekl prezident Athlon Games, Dave Miller.

Kdy přesně tento nový titul vyjde a jak bude vypadat, si ještě musíme nějaký ten pátek počkat. Doufejme však že konečně přijde titul, ve kterém se budeme moci naplno ponořit do děje toho největšího fantazy příběhu všech dob.