Buďte v Assassin´s Creed Origins tím správným zabijákem! I.

Assassin´s Creed Origins je čerstvou novinkou, která by vám rozhodně neměla uniknout. A abyste si jí co nejvíce užili, připravili jsme pro vás několik tipů, jak být tím nejlepším zabijákem.

Dvakrát měř a jednou řež

Toto pravidlo se vám v nové hře velice hodí. Hra má totiž velmi chytře postavenou strukturu, která vás během vedlejších úkolů vezme k většině zajímavých míst na mapě. Je proto dobré dobře si naplánovat strategii jak procházet celou mapu a plnit všechny tyto otazníčky, tedy vedlejší úkoly.

Využívejte Senu

Malého sokolíka jménem Senu si během hry zamilujete a je dobré se jej naučit používat. V mnohých situacích vám totiž může dost značně ulehčit. Pomocí něj můžete prozkoumávat okolí a díky jeho pohledu si naplno vychutnáte grafické zpracování celého titulu. Objevené předměty a osoby se vám pak zvýrazní a bude jednodušší je nalézt. V průběhu hraní se snažte dosáhnout co nejvyššího procenta synchronizace a vylezte na všechny věže. Pak si Senu bude všímat více věcí, což vám usnadní další postup.

Modrou a fialovou rozebírejte

V novince si můžete své zbraně skládat a vylepšovat a z nejrůznějších materiálů. Ten můžete získávat i pomocí rozebírání nepotřebného harampádí, které získáte rozebíráním zbraní. Pokud máte kvalitní zbraň, která vám dobře slouží rozhodně si nešetřete modré a fialové zbraně, rozeberte je a ty současné díky nim vylepšete.

Nepodceňujte faunu

Zvířata se dají jednoduše skolit, pokud na ně máte dobrou strategii. Aligátory likvidujte pomocí šípů a z výšky, rozhodně však ne z lodě. Lvi likvidujte rychle, protože nikdy nejsou sami, což platí i o hyenách. Komu se vždy vyhněte jsou hroši, kteří jsou velmi nebezpeční, stejně jako v reálném světě.