Až se Ježíšek zeptá

Co mu odpovíte, až se Ježíšek zeptá, zda máte dárečky pod stromeček nachystané? Pokud vaše děti touží po herním PC a vy jste ochotni jim ho dopřát, Vánoce jsou skvělá příležitost to udělat.

Jak ale vybrat tu pravou sestavu

První věc, na kterou se vás každý odborník zeptá, je, jaké hry vaše děti hrají. Je to důležité, protože právě náročnost her ukáže, jakou zátěž vlastně sestava zvládne. Každá počítačová sestava je složena z mnoha komponentů, je důležité, aby vůči sobě byly komponenty kompatibilní a zároveň výkonnostně odpovídaly jedna druhé. Pokud sestava obsahuje velmi výkonný procesor, ale ostatní součásti budou pomalé, nebude výsledný výkon sestavy nijak oslnivý. Stačí jedna vyloženě špatná součástka a poznamená to celou sestavu. A to je přesně důvod, proč byste se měli raději vyhýbat PC sestavám z velkých elektro řetězců. Většina jejich návrhů je vyloženě špatná, grafická karta, nebo procesor bývají v pořádku, ty totiž každý sleduje, další komponenty už ale tak na očích nejsou a na těch lze, podle těchto obchodů, ušetřit. Výsledek tomu pak odpovídá a zákazníci nejsou spokojeni.

Proto raději hledejte specializovaného prodejce, který se zabývá sestavováním herních PC, takový člověk má spoustu zkušeností, zná trh a možnosti a ve svém vlastním zájmu vám neprodá jen tak nějaký šunt. Navštivte z pohodlí vašeho domova třeba internetový obchod Herni-PC-sestavy.cz, který nabízí herní PC pro každého pařmena. Levnější varianty s nižším výkonem jsou určeny pro začátečníky a nenáročné hráče, ve vyšších řadách si potom postupně vyberou i skuteční fajnšmekři, kteří stojí frontu na každou hru, aby si ji mohli zahrát co nejdříve po jejím vydání. Navštivte Herni-PC-sestavy.cz a vyberte si váš nový herní počítač.