Známe největší hity ve světě online her. Jaké to jsou?

Online hry jsou v posledních letech velkým hitem. Nemyslíme jenom ty jednoduché flashové, ale skutečně propracované tituly s dokonalou grafikou a mnoha herními možnostmi. Velkým jejich lákadlem je také to, že je lze hrát zdarma. A to zcela legálně. A co patří mezi nejoblíbenější tituly? Podívejte se.

Začněte válčit za vybraný národ

Válečná tématika je u her velmi lákavá a tak je jasné, že jeden z nejhranějších titulů se jí také týká. Zahrát si ho lze zdarma, jelikož postačí jenom registrace do War Thunder. Následně už není problém vybrat si některý ze sedmi světových velmocí. Také je možné válčit různými způsoby, jelikož mezi možnosti, které jsou nebo budou patřit:

  • Tanky
  • Letadla
  • Válečné lodě

Díky tomu hra nadchne skutečně široké publikum hráčů, jejichž cíl je jasné. Zahrát si hru s názvem War Thunder proto, aby porazili soupeře. A to hned na celé řadě map, které přinášejí možnosti bojovat jak v konkrétních státech, tak i různých lokacích Evropy.

Zkuste sedět v tanku během 2. světové války

Jak jsme již zmínili, válečná tématika je ve světě her velkým hitem. A proto zmiňujeme i druhý úspěšný titul. Ten můžete sami zkusit. World of Tanks ke stažení je k dispozici komukoliv, kdo se chce zapojit mezi hráče nejoblíbenějšího titulu v žánru MMORPG. Hrát lze proti 70 milionům lidí, přičemž nechybí možnost vybírat z celé řady tanků, vylepšovat ten svůj, taktizovat při bitvě, nebo si naplno užívat hratelnosti a skvělé grafiky.

Lákají strategie

Není to nutně jenom válčení a boj, které jsou ve světě online her hitem. Lákají také hry, které mají mnohem důležitější cíl. Jaký? Stát se nejlepším farmářem v okolí. Přesně tento cíl si můžete sami zkusit splnit. Umožní vám to hra Big Farm. Jak už název napovídá, vaším úkolem bude provozovat nejprve malou, poté větší farmu. Zdá se vám to snadné? Přesvědčte se o tom, že to může být velká dřina.