Battlefield 1 se těší na nové DLC s francouzskou armádou

Battlefield 1 se rozběhl na plné obrátky a hráči si tak naplno vychutnávají hrůzy 1. Světové války ve své ryzí podobě. Autorům se skutečně podařilo vytvořit prostředí, které navodí tu hrůzostrašnou, ovšem svým způsobem podmaňující atmosféru válečné vřavy v plném proudu, kde každý špatný krok znamená smrt.

Hra se může pochlubit skutečně realistickým zpracováním, historickými přesnostmi a řadou map, ve kterých se budete jen modlit, aby se za rohem neukrýval nepřítel. I to je důvod, proč se nyní vývojáři z DICE rozhodli, že vydají nové DLC, které nám představí francouzskou armádu, představí nám nové zbraně, nové mapy a speciální battle packy a psí známky.

Na novinku tvůrci prozatím nalákali jediným obrázkem, který zveřejnili na twitterovém účtu hry. Tento konceptový obrázek má hráče nalákat a i trochu prozradit co od nového DLC očekávat. Navíc je doplněn o francouzská slova soyez pretz, v překladu tedy připravte se.

Francouzská armáda byla oznámena jako DLC pro multiplayer Battlefield 1 již letos v červnu. Datum vydání však DICE nezveřejnilo. Jen se zmínilo, že to nejspíše bude březen 2017 a že se celé DLC bude jmenovat They Shall Not Pass. Ve stejném čase také oznámilo další DLC, tentokráte s armádou ruskou.

Obrázek nám toho moc neprozradí, ovšem i tak se jedná o příjemné připomenutí, že vývojáři na celém projektu stále horečnatě pracují. Hráči jej mohou získat například v rámci Season Passu, díky kterému si za Francouze budou moci zahrát o 14 dní dříve, než zbytek světa.

První bezplatná mapa jménem Giant´s Shadow byla již nyní nabídnuta k hraní tento týden, ovšem opět jen pro majitele Season Passu. Nově je v nabídce také novinka Eye to Eye, kde bude možnou používat pouze brokovnice.