Assassin´s Creed Origins se postupně odhaluje

Letošní Assassin´s Creed je zahaleno rouškou velkých tajemství. Ta jsou však postupně odhalována. Co přinesly nejnovější spekulace?

Zbrusu nový díl série Assassin´s Creed bude výjimečný, to víme. Ovšem je to asi tak všechno, co vám můžeme o tomto titulu s určitostí říci. Mluví se o Egyptě, o návratu ke kořenům a dalších detailech, ovšem nic z toho není vůbec potvrzeno. Několik zdrojů z Ubisoftu však nyní prozradilo, pár velice zajímavých detailů o této novince.

Tím největším je si to, že by se titul měl jmenovat Assassin´s Creed Origins a představí se na letošní E3. Jasně to tedy odkazuje, že se titul bude točit kolem prapočátku všeho. Otázkou však je, čeho vlastně? Titulu, jeho příběhu? Kdo ví. Příběh nás nejspíše zavede do otevřené starověkého Egypta a zajímat se budeme o počátky samotného klanu assasínů. Další zajímavá informace je, že si zahrajeme za dvě postavy a to za muže za ženu, stejně, jako tomu bylo u Syndicate.

Struktura hry by měla být mnohem méně lineární, než jsme byli doposud zvyklí. Chybět by neměl strom schopností, ani možnost tvorby postavy a jejího vývoje. Jak to tak vypadá, tvůrci se velmi silně inspirovali Skyrimem. Hráči se tak dostane do ruky mnohem větší množství svobody v tom co vlastně bude dělat a kam se zrovna vydá. Velký důraz by měl být kladem na průzkum a objevování nových lokací, což je naprosto skvělá zpráva!

Spekulace navíc hovoří o tom, že bychom se měli z Egypta podívat i do starověkého Řecka a zastoupena by měla být ve velké míře i vodní složka se souboji a volným putováním z lokace do lokace.

Série si skutečně již zasloužila oživení, které by delší pauza mohla přinést a jak je vidět, autoři se snaží, seč mohou. Více se snad dozvíme v příštím měsíci.